Zaytung Haber Ajansından

Elinin değdiği bütün Yüksek Lisans öğrencilerinin tek tek dünyaevine girdiği Burcu hocaya rağbet çok. Zaytung İzmir yazdı…
Ege’de yeni bir fenomen konuşuluyor. Bir yüksek öğrenim kurumunda öğretim üyesi olan Burcu hocanın ünü tüm Türkiye’ye yayılmış. Elinin ve nefesinin çok kuvvetli olduğu iddia ediliyor. Elinin değdiği bütün Yüksek Lisans öğrencilerinin tek tek dünyaevine girdiği Burcu hoca ile görüşmek için Kütahya’dan gelen Meryem K. (34) “Ne adaklar adadım, ne çaputlar bağladım. Burcu hocayı çok övdüler şansımızı deneyeceğiz,” dedi.
Zaytung İHA: Genç çiftlerin sayılarının artmasıyla birdenbire Yüksek Lisans öğrenci başvuruları da artan kurum yönetimi şaşkın. Gönül Bilimleri Enstitü Başkanı Hamdi E. “Taleple baş edemiyoruz. Sınavlar için enstitüde bir sürü sınıf açtık, mülakatlar 1 haftaya yayıldı,” şeklinde açıklama yaptı.
Mülakattan önce konuştuğumuz, sınava Amasya’dan gelen, Mehmet S. (43) “Eğitim şart tabii, önemli, okuyarak geliştireceğiz kendimizi,” derken oldukça ümitli görünüyordu.
Evlilikte cinsellik önemli olabilir ama…
Sınavdan sonra çıkan öğrenci adayları, soruların zorluğundan dert yandılar. Genel olarak zor “uzman”lık sorularında haksızlık olduğu görüşü yaygın.
“Evlilikte önemli, ama böyle Seks’in-Piri gibi sorular haksızlık. Bir de İngiltere’deki pir’i soruyorlar, Vilyam mı ne? Nerden bilelim canim?!” diye veryansın ediyor, ismini vermek istemeyen bir aday. “Öğretecekleri ki öğreneceğiz!”
Kendine yöneltilen, “yandaş uzman” arıyor eleştirilerine henüz Burcu hocadan cevap gelmedi, kendisine ulaşılamıyor, izinde olduğu söyleniyor.
Güncelleme 15:15
Zaytung İzmir’in ulaşmayı başardığı Burcu hoca: “Ne nefesi, ne kuvveti… ‘That is not what I meant at all. That is not it, at all,’” dedi.
Hocanın ajansımızı yönlendirdiği, Alfıred Purufrak ile Ties Elyot’a henüz ulaşamadık. Gelişmelerle yeniden karşınızda olacağız.


Kategoriler:wanderlust'un tilkileri

3 replies

  1. Bu yaziyi Nur, Sunduz, Halil, Sevim ve onlar gibi nice evli, yeni evlenmis ya da evlenmek uzere olan ogrencilerime ithaf ediyorum. 😉 Achtung achtung, zaytung!

  2. Ties Elyot'a ben sordum hoca İstanbul yollarında dedi. Ünü İstanbul'a yayılmış, biraz da buradakileri üfleyecekmiş.

  3. ahahaha valla süpersiniz hocam 🙂 Özellikle çalıştığım teoriden sonra en iyisi evlenmek dedim, dönüm noktası oldu benim için. Diğer arkadaslara da tavsiye ederim. Tok karna haftada en az bikere ders alsınlar sizden 🙂
    Nur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: